CodeArt Studio
NaslovnaSportPazarske dame deklasirale Niku u Smederevu

Pazarske dame deklasirale Niku u Smederevu

Fudbalerke ŽFK Pazar savladale su danas u Smederevu ekipu Nika rezultatom 1:5, u okviru desetog kola Druge ženske lige grupe zapad.

Novopazarke su u prvom poluvremenu gubile rezultatom 1:0 ali su uspele da preokrenu, postignu pet golova i upišu nova tri boda.

Po dva gola za ŽFK Pazar postigle su kapitenka Nejla Hasić i Berina Gegić, a u listu strelaca upisala se i Dina Salković.

Trener fudbalerki Novog Pazara, Enver Gusinac, rekao je za Infolid da je zadovoljan igrom ali konstatuje da je bilo određenih problem tokom prvog dela meča.

-Trebalo im je vremena da se priviknu na teren, da se malo oslobode i razigraju i u tom periodu smo primili gol. U drugom poluvremenu smo uspeli da pokažemo svoju snagu pa su naše fudbalerke postigle pet golova. Idemo iz utakmice u utakmicu, ova je već zaboravljena i spremamo se za sledećeg protivnika, rekao je Gusinac.

ŽFK Pazar je treći na tabeli, a u sledećem kolu dočekuje četvoroplasiranu Mačvu.