CodeArt Studio
NaslovnaIstaknutoPazarci pobedili, Radnički porazom izborio opstanak

Pazarci pobedili, Radnički porazom izborio opstanak

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnički iz Niša rezultatom 2:1, u poslednjem kolu play out Super lige Srbije.

Poveo je Novi Pazar sjajnim golom Adema Ljajića u 13. minuti utakmice, a izjednačio je Ilić minut kasnije. Konačan rezultat postavio je Karaklajić u 60. minutu.

Trener gostiju, Dejan Joksimović, kazao je nakon utakmice da je ostvare cilj-opstanak.

-Ispunili smo cilj, svrha mog dolaska bio je opstanak. Bili smo u nezavidnoj poziciji ali smo uspeli. Današnja utakmica bila je dobra i dinamična, Pazar je imao više loptu u svom posedu. Imali smo puno situacija ali šta je tu je, glavni cilj je ispunjen, rekao je on.

Strateg Novog Pazara, Slavko Matić, kaže da je utakmica bila dobra.

-Imali smo sreću da ne primimo još gol više. Čestitam momcima na karakteru i zalaganju. Pazar ima budućnost i to je najvažnije, rekao je on.